Produkty Cabinet Vision

Solid Profesionál

Maximum z nabízené řady produktů s pokročilými nástroji dovolujícími plné využití všech výhod objemového modelování a tvorby projektů.
Jedná se o vlajkovou loď  v možnostech využití systému Cabinet Vision.


Více informací >>>

 

Solid Profesionál pro Vestavné Skříně

Zaměřeno na zvýšení produktivity a možnosti vytěžit maximum na základě specifických požadavků rychle se rozvíjejícího nábydkářského odvětví s možností práce se skříněmi a úložnými regály. 

Více informací >>>

 

Solid Plus

Stadnardní možnosti konstrukčního a technologického systému, které nabízejí podrobně vypracovat projekt zaměřený na nábytek od kuchyňských linek až po komplexní projekty architekta. 


Více informací >>>

 

Solid Plus pro Vestavné Skříně

 Určeno pro výrobce skříní a nábytku, kteří hledají pokročilé nástroje pro jejich práci.

Více informací >>>

 

Solid Standard

Ideální pro výrobce skříněk zaměřující se na efektivní kombinaci cena-výkon.

Více informací>>>

 

Solid Standard pro Vestavné Skříně

Náš základní modul systému umožňující tvorbu skříní a regálů. Výhodný zejména pro výrobce skříní, kteří vyžadují aplikaci s jednoduchým ovládáním.

Více informací>>>

 

Solid Základní

Základní verze systému určená pro menší podniky zaměřené na výrobu a prodej kuchyní, kteří chtějí automatizovat jejich výrobu.

Více informací>>>

 Novinky

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Specialista CAD/CAM

V souvislosti s plánem rozvoje společnosti NEXNET, a.s. hledáme pracovníka na pozici Specialista CAD/CAM software. Budete pracovat v našem týmu technické podpory ve Zlíně.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon