Popisy Školení pro Cabinet Vision

Rekvalifikační kurz

Tento kurz je určen pro zájemce o rekvalifikaci toho času na Úřadu Práce. Jedná se o podrobné školení na jehož konci budou účastnici skládat zkoušku -  praktickou a ústní. Po úspěném složení zkoušky obdrží Certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Školení Venku

Jedná se o 2 až 4  denní školení probíhající na pobočce technické podpory ve Zlíně nebo Uherském Brodě.

Dozvědět se více

Školení Doma

Jedná se o školení probíhající přímo ve Vaší firmě. Na místo dorazí náš školitel pod jehož vedením bude kurz probíhat. Školitel si přiveze vlastní PC a projektor.

Školení přes Vzdálenou plochu

Školení probíhající přes Internet pomocí audiovizuálního kontaktu. K tomuto typu školení je třeba nainstalovat potřebný software a zajistit si vstupní a výstupní audio zařízení (např. sluchátka s mikrofónem).

 Novinky

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Specialista CAD/CAM

V souvislosti s plánem rozvoje společnosti NEXNET, a.s. hledáme pracovníka na pozici Specialista CAD/CAM software. Budete pracovat v našem týmu technické podpory ve Zlíně.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon